SHIMA |
TURYSTYKA W NAJLEPSZYM WYDANIU

Wielozadaniowe i funkcjonalne, wyjątkowo bezpieczne kurtki SHIMA Horizon z kolekcji 2017!

HORIZON to wielozadaniowość w czystej postaci. Kurtka posiada system wentylacji H3 z obszernymi, regulowanymi panelami na klatce piersowej i plecach. Wodoodporna membrana NextDry oraz warstwa ocieplająca HeatPro są wypinane i połączeniu z wentylacją H3 dają możliwość używania kurtki od bardzo zimnych aż po bardzo gorące dni. Ochronę zapewnia pełny system protektorów CE z żółtej serii Armor+ by SHIMA. W tym modelu znajdziecie dodatkowe wzmocnienia DuoLayer Protection na łokciach. 

Czytaj więcejZwiń
STYL I BEZPIECZEŃSTWO

Wyrusz z nami do świata pasji.

Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze. Dlatego naszym celem jest tworzenie jeszcze lepiej chroniących, bardziej ergonomicznych, zaprojektowanych z sercem produktów, oraz przekraczanie granic w zdobywaniu nowej wiedzy i doświadczenia. Abyś mógł sięgnąć wyżej.

Czytaj więcejZwiń
POKONAJ OGRANICZENIA

Sprawdź kolekcję rękawic SHIMA z certyfikacją CE kategorii 2!

W trakcie jazdy zawsze potrzebujesz maksymalnej ochrony. Gwarantuje Ci to najwyższa jakość rękawic SHIMA. Zostały one poddane 32 rygorystycznym testom w procedurze certyfikacji CE na wytrzymałość skóry, szwów, ochronę mechaniczną, skład chemiczny, ergonomię oraz jakość wykonania. Efekt? Nasze rękawice otrzymały najwyższą, 2 kategorię.

Dzięki SHIMA możesz bezpieczniej sięgać dalej! 

Proponowane produkty
Czytaj więcejZwiń
SHIMA DLA KOBIET

Dołącz do kobiet SHIMA!

Od samego początku w 2009 roku, kobiety były i nadal są dla marki SHIMA kluczowymi odbiorcami. Pierwsze damskie rękawice, które doskonale uwzględniały anatomię kobiecej dłoni, szybko stały się najlepszym kompanem w podróży. Poniżej przedstawiamy modele, które dedykowane są wyłącznie paniom. Dołącz do kobiet SHIMA!

Proponowane produkty
Czytaj więcejZwiń