FiberQL

FiberQL™ to innowacyjna, autorska technologia marki SHIMA. To połączenie elastanu, poliamidu i UHMWPE (ultra high molecular weight polyethylen) z warstwą chłodzącą. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością mechaniczną oraz lekkością. To nie jedyne zalety materiału. Dodatkowo jest on odporny na detergenty i pranie w pralce, wolno się utlenia, szybko schnie i wchłania naprawdę mało wody. FiberQL™ zapewnia dużą wytrzymałość i niewiarygodną przewiewność jednocześnie.

 

Idealny skład

Wewnętrzna warstwa wzmacniająca FiberQL™ składa się z UHMWPE, elastanu, poliamidu i warstwy chłodzącej.

Wytrzymałość

Technologia FiberQL™ cechuje się niezwykłą wytrzymałością oraz odpornością - nie tylko na uszkodzenia i przetarcia, ale również na detergenty.

Przewiewność

Wytrzymałość idzie tu w parze z lekkością i przewiewnością. Warstwa chłodząca pozwala na jazdę nawet w gorące dni.

MORE THAN JEANS

Połączenie warstwy wzmacniającej z warstwą chłodzącą pozwala z jednej strony chłodzić ciało motocyklisty, a z drugiej tworzy dodatkową barierę bezpieczeństwa odporną na przetarcia.

 

Technologia FiberQL™ - jako połączenie UHMWPE z elastanem, poliamidem i „cooling layer” - idealnie sprawdza się przy produkcji odzieży motocyklowej. Dzięki niej możesz czuć się na motocyklu jeszcze bezpieczniej i jeszcze bardziej komfortowo, nawet w upalne dni.

 

Check out products with FiberQL™ technology