esg

But motocyklowy powinien dobrze chronić stopę i staw skokowy oraz zapewniać komfort - podczas podróży motocyklem, ale również po zejściu z niego. Marka SHIMA stworzyła nowy typ podeszwy w technologii ESG (Enhanced Stability and Grip), która zwiększa bezpieczeństwo, stabilność i przyczepność buta.

Wyprofilowana i posiadająca specjalną strukturę podeszwa, diagonalnie ścięty obcas oraz wycięcie w podeszwie pomagają prawidłowo ustawić stopę, co ma bezpośrednie przełożenie na Twoje bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Odpowiednie ukształtowanie powierzchni buta zwiększa jego przyczepność, a niezwykle wytrzymała polipropylenowa wkładka usztywnia podeszwę i zapewnia odporność na zginanie i zgniatanie.

Stabilna pozycja

Wyprofilowana oraz posiadająca specjalną strukturę wewnętrzna strona podeszwy wspiera prawidłowe ułożenie stopy.

 

Lepsza przyczepność

Odpowiednie ukształtowanie powierzchni buta gwarantuje dobrą przyczepność do podłoża i podnóżków motocyklowych.

 

Ochrona stopy

Polipropylenowa wkładka poprzecznie usztywnia podeszwę i chroni stopę przed ewentualnym zgnieceniem.

 

Enhanced Stability and Grip


Podeszwa zaprojektowana w innowacyjnej technologii ESG™ jest odporna na kontakt ze smarami i olejami. Sprawia również, że but motocyklowy cechuje się wygodą i komfortem noszenia - zarówno podczas jazdy na motocyklu, jak i podczas chodzenia. ESG™ zapewnia jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa i pewności podczas jazdy!

Check out products with ESG™ technology